Spotkanie z Johnem Spence

21. listopada uczniowie klasy IIIA uczęszczający na zajęcia biznesu w naszej szkole mieli okazję uczestniczyć w warsztatach poprowadzonych przez amerykańskiego przedsiębiorcę i konsultanta biznesowego ponad 100. najważniejszych CEO międzynarodowych firm. John Spence jest również autorem pięciu książek o tematyce rozwoju własnego oraz sekretów odniesienia sukcesu w na arenie biznesowej. Sławę przyniosło mu napisanie „Making the Very Complex…Awesomely Simple”- pracy, która w przeciągu jednego dnia awansowała na 11. pozycję najlepiej sprzedawanych książek New York Times.

Wykład Spence dotyczył  sprawnego zarządzania firmą oraz kształcenia cech lidera. Po skończonej prezentacji, uczniowie mieli szansę uczestniczyć w sesji Q&A. 

Więcej informacji o Spence’u można znaleźć na jego stronie:  https://johnspence.com