Osiągnięcia aktualne

Olimpiady przedmiotowe w roku szkolnym 2016/2017

Olimpiada

Etap I

Etap II

Etap III

Opiekun

XLVI OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Iwona Jabłońska, 2b2
Łukasz Magrowski, 3b1
Jerzy Smandek, 2b2

 

Wiktoria Zasada, 2b1
Paula Pytlak, 2a

Iwona Jabłońska
Łukasz Magrowski
Jerzy Smandek

 

mgr D. Czupryńska


 

mgr J. Koloch

mgr M. Czarnecka

LXIII OLIMPIADA CHEMICZNA

Magdalena Wrona, 3c
Adam Borek, 3b2
Jerzy Smandek, 2b2
Piotr Lewandowski, 2b2

 

Paweł Dobrosz, 3b1

Wiktor Rybicki, 1b2 Aleksandra Sarek, 3b1

Adam Borek
Piotr Lewandowski

Adam Borek
Piotr Lewandowski

 

mgr M. Gałkiewicz



 

 

mgr G. Żak

LXVI OLIMPIADA FIZYCZNA

Mateusz Głuch, 3c

Mateusz Głuch

Mateusz Głuch

mgr M. Turek

XLIII OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Stanisław Kopyta, 1b1
Kaja Orzechowska, 1e

 

Wojciech Haska, 1b2
Monika Piekorz, 1b2
Kamil Stefański, 1e
Przemysław Mazur, 2e
Weronika Szota, 2e
Alpay Dikmelik, 3e
Mikołaj Szafraniec, 3e

Stanisław Kopyta
Kaja Orzechowska

 

Wojciech Haska
Monika Piekorz
Kamil Stefański
Przemysław Mazur
Weronika Szota
Alpay Dikmelik

Mikołaj Szafraniec


 

 

Wojciech Haska
Przemysław Mazur
Alpay Dikmelik 

mgr D. Bruździńska
 

 

mgr O. Bytniewska

XLIII OLIMPIADA HISTORYCZNA

Agnieszka Arcisz, 2d
Paweł Dobrosz, 3b1

 

Tomasz Maroszczuk, 2b1
Izabela Wójcik, 1d
Wojciech Kozakiewicz, 1a

Agnieszka Arcisz
Paweł Dobrosz

 

Tomasz Maroszczuk

 

dr E.Chorąży
 

 

mgr M. Wieczorek
 

mgr Ł. Durczyński

XLVII OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Katarzyna Bielecka, 2d
Julia Szkaradek, 2d
Dorota Brzęk, 2d
Jan Szlązak, 2d

 

Sara Faruque     2a

Katarzyna Bielecka
Julia Szkaradek
Dorota Brzęk

Dorota Brzęk, finalistka

mgr A. Górska


 

 

mgr E. Bieganowska- Lipman

XLI OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

80 osób

Jan Kluss, 2a
Maja Lach, 2a
Jakub Majchrzak, 1a
Emilian Mucha, 1a
Lucyna Polok, 1a
Tymoteusz Podolec, 1a
Aleksandra Redkiewicz, 1a
Marek Urynowicz, 1a
Maja Walnik, 1a
Franciszek Latusek, 1b2

 

Etap ustny:

Jan Kluss
Franciszek Latusek
Lucyna Polok
Aleksandra Redkiewicz

 

 

XL OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Anna Kajzer, 1b2

Anna Kajzer

Anna Kajzer, finalistka

mgr M. Galińska

XLVIII OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Anita Samojłowa

Anita Samojłowa

Anita Samojłowa

mgr A. Nowak-Gomułka

XL OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Magdalena Zukowska, 2e
Sara Duk, 1b1
Emilian Mucha, 1a
Jakub Baran, 1a
Beniamin Seifert, 1e

Sara Duk

 

mgr A. Niewczas

LXVIII OLIMPIADA MATEMATYCZNA

5 osób

Mateusz Głuch, 2c
Maria Pająk, 2c
Tomasz Maroszczuk, 2b1

 

mgr B. Spyra

XV OLIMPIADA LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

14 osób

Jakub Baran, 1a

 

Michał Copija, 1b2
Wojciech Haska, 1b2
Marta Kalka, 1b2
Maria Kubicka, 1b2

 

Patryk Kubieniec, 1e
Marta Stypa, 1e

 

mgr A. Mazur

 

mgr D. Mierzejewska-Szczerek

 

 

mgr B. Czuczeło

XXX OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

14 osób

Arkadiusz Czerwiński, 3e

 

mgr O. Bytniewska

XII OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

27 osób

Tomasz Hadziński, 1e
Marta Stypa, 1e
Bartosz Rzycki, 1e
Arkadiusz Czerwiński, 3e

 

Zuzanna Palion, 2a

 

mgr O. Bytniewska


 

 

mgr A. Noczyńska

LVIII OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

26 osób

Szymon Pazera, 3d

 

mgr M. Wieczorek

XXXII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

22 osoby

Wiktor Rybicki, 1b1
Paweł Skowron, 2b1
Kinga Piksa, 3b2

 

mgr J. Koloch

XXIX OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Aleksandra Kołton, 2d
Katarzyna Bielecka, 2d
Jan Szlązak, 2d

Katarzyna Bielecka
Jan Szlązak

Katarzyna Bielecka
Jan Szlązak

mgr A. Górska

I OLIMPIADA STATYSTYCZNA

9 osób

Zuzanna Palion, 2a
Mateusz Bryła, 3c
Kinga Ścierska, 3a

 

 

I OLIMPIADA WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE I OBRONNOŚCI

Igor Mędela, 3d
Adam Herman, 3d
Marcin Borzęcki, 2b1

Igor Mędela
Adam Herman
Marcin Borzęcki

Igor Mędela, laureat

Adam Herman, laureat

mgr S. Breguła

Olimpiady przedmiotowe w roku szkolnym 2015/2016

Olimpiada

Etap I

Etap II

Etap III

Opiekun

XLV OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Magdalena Krakowiecka, 2b2

Magdalena Krakowiecka

 

mgr J. Koloch

LXII OLIMPIADA CHEMICZNA

Dorota Stangret, 3b1
Krzysztof Ulbrich, 3b1
Paweł Dobrosz, 2b1

 

Alicja Nowak, 3b2
Aleksandra Nowak, 3b2
Agnieszka Wołoszczak, 3b2

Dorota Stangret

 

 

Alicja Nowak
Aleksandra Nowak
Agnieszka Wołoszczak

Dorota Stangret, finalistka

mgr G. Żak

 

 

mgr M. Gałkiewicz

XXXII OLIMPIADA HISTORYCZNA

8 osób

Krzysztof Nowak, 3d
Łukasz Bat, 3d

 

Tomasz Maroszczuk 1b1

 

Paweł Dobrosz  2b1

 

dr E. Chorąży
 

 

mgr M. Wieczorek

 

dr K. Luksa

LXV OLIMPIADA FIZYCZNA

Mateusz Głuch, 1c

 

 

mgr M. Turek

XLII OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Piotr Lewandowski, 1b2
Kacper Ścibski, 1b2

 

Weronika Szota, 1e
Alpay Dikmelik, 2e

Piotr Lewandowski
Kacper Ścibski

 

Weronika Szota
Alpay Dikmelik


 

 

Alpay Dikmelik

mgr D. Bruździńska
 

 

mgr O. Bytniewska

XLVI OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Małgorzata Faron, 2c

 

Dorota Brzęk, 1d
Magdalena Froch, 3c
Julia Szkaradek, 1d
Aleksandra Skóbel, 3b1

 

Marcin Borzęcki, 1b1

Małgorzata Faron

 

Dorota Brzęk
Magdalena Froch
Julia Szkaradek
Aleksandra Skóbel

 

mgr E. Bieganowska-Lipman

 

mgr A. Górska


 

 

mgr M. Hegenbarth

LXVII OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Artur Wójcik, 2b1
 

Tomasz Maroszczuk, 1b1

Artur Wójcik
 

Tomasz Maroszczuk

 

mgr D. Mierzejewska-Szczerek

mgr B. Spyra

XL OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

50 osób

Jan Kluss, 1a
Maja Lach, 1a

 

mgr M. Osiejuk

VI OLIMPIADA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Michał Juras
Adam Gasz
Aleksandra Hrapkowicz, 1b1

Adam Gasz

Adam Gasz, laureat

mgr A. Tobolska

XXXVIII OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Karolina Bryła, 1a
Maciej Tobiasz, 3c
Katrin Rozmus, 3b2
Julia Wotzka, 2a

Karolina Bryła
Maciej Tobiasz
Katrin Rozmus
Julia Wotzka

 

mgr A. Niewczas

LVII OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

20 osób

Jan Lorenz, 1d

 

Karolina Wanat, 3e
Daniel Staniek, 3d
Igor Mędela, 2d
Adam Herman, 2d
Konrad Góźdź, 2d

 

 

Igor Mędela, laureat
Adam Herman, finalista

mgr Ł. Durczyński

 

mgr M. Wieczorek

XXXI OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

Paweł Pokorski, 2b2
Kinga Piksa, 2b2
Kinga Łagosz, 2b2

 

Karolina Jóżwiak, 3b2

Kinga Łagosz

Kinga Łagosz

mgr J. Koloch

 

 

mgr M. Górska

XI OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

17 osób

Piotr Lewandowski, 1b2
Arkadiusz Czerwiński, 2e
Jakub Gładki, 2e
Dominik Mizerski, 3e
Piotr Olszewski, 3e
Dominik Uchnast, 3e

Dominik Uchnast, finalista

mgr O. Bytniewska

XXIX OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Jan Szlązak, 1d

 

Adam Herman, 2d
Igor Mędela, 2d

Jan Szlązak

 

Adam Herman
Igor Mędela

Jan Szlązak

 

Adam Herman, finalista

mgr A. Górska

 

mgr M. Hegenbarth

XXIX OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

Arkadiusz Czerwiński, 2e
Jakub Głatki, 2e
Dominik Mizerski, 3e
Tomasz Nidental, 3e
Patryk Olszewski, 3e
Dominik Uchnast, 3e

Arkadiusz Czerwiński
Jakub Głatki
Dominik Mizerski
Tomasz Nidental
Patryk Olszewski
Dominik  Uchnast

Patryk Olszewski, finalista
Dominik Uchnast, laureat

mgr O. Bytniewska

OLIMPIADA WIEDZY

O PAŃSTWIE I PRAWIE

14 osób

Aleksandra Makowiecka, 2d
Konrad Góźdź, 2d
Daniel Stanek, 3d
Katarzyna Sikora, 3d

 

mgr M. Wieczorek

Olimpiady przedmiotowe w latach 2014/2015

Olimpiada

Etap I

Etap II

Etap III

Opiekun

XLIV OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Adrianna Biecka
Sławomir Miszuda
Joanna Machowicz, 3b1
Piotr Pieter, 3b1
Oskar Sierka

 

Marta Gromada, 3b2
Karolina Kotas, 3b2

Adrianna Biecka
Sławomir Miszuda
Joanna Machowicz
Piotr Pieter
Oskar Sierka

 

Karolina Kotas, wyróżnienie pracy badawczej

 

mgr D. Czupryńska



 

 

mgr J. Koloch

LXI OLIMPIADA CHEMICZNA

11 osób

Maciej Borówka
Marcin Cackowski
Michał Nicze
Alicja Wojtyniak

Maciej Borówka, finalista
Marcin Cackowski, finalista
Alicja Wojtyniak, finalistka

mgr G. Żak

XXXI OLIMPIADA HISTORYCZNA

11 osób

Paweł Sroka, 3d

 

mgr Ł. Durczyński

LVI OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

45 osób

Patrycja Ślązak, 3e
Karolina Wanat, 2e
Damian Marcol, 2d
Michał Jelonek 2d

 

Robert Mendak, 3d
Piotr Banaś, 3d

Damian Marcol, finalista


 

 

Robert Mendak, finalista

mgr M. Wieczorek


 

 

mgr Ł. Durczyński

LXIV OLIMPIADA FIZYCZNA

Filip Kowalski, 3c
Mateusz Bujniewicz, 3c

Filip Kowalski
(część teoretyczna)

 

Mateusz Bujniewicz
(część teoretyczna i doświadczalna)

 

mgr E. Chałupska

XLI OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Marcin Ciesielczuk, 2c
Dawid Domżoł, 2c
Krzysztof Janik, 3c
Andrzej Kędzierski, 3e
Karolina Klugiewicz, 2c
Justyna Sitko, 3e
Andrian Szczygielski, 2c
Karolina Sztombka, 2e

Marcin Ciesielczuk
Dawid Domżoł
Krzysztof Janik
Andrzej Kędzierski
Karolina Klugiewicz
Justyna Sitko
Andrian Szczygielski
Karolina Sztombka

Andrzej Kędzierski, finalista

Justyna Sitko, finalistka

mgr O. Bytniewska

XXVIII OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

Angelika Boba, 1c
Bartosz Bok, 2c
Arkadiusz Czerwiński, 1e
Wiktor Głuszek, 2c
Aleksandra Koperczak, 2c
Tomasz Nidental, 2e
Patryk Olszewski, 2e
Magdalena Płaczek, 3a
Dominik Uchnast 2e

Magdalena Płaczek
Dominik Uchnast

Dominik Uchnast, finalista

mgr O. Bytniewska

XI OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

15 osób

Dominik Uchnast, 2e
Magdalena Płaczek, 3a
Patryk Olszewski, 2e
Arkadiusz Czerwiński, 1e
Michał Krzypkowski, 1e
Wojciech Młodawski, 3d
Michał Bobrzyński, 3c
Bartosz Bok, 2c

Dominik Uchnast, finalista

mgr O. Bytniewska

XLV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Daria Syguła 2b2

 

Aleksandra Skóbel, 2b1
Magdalena Froch, 2c
Agata Kempa, 3e
Marek Grąbczewski, 3e
Olga Duda, 1a

Daria Syguła (cz. II)

 

Aleksandra Skóbel (cz.II)
Magdalena Froch
Agata Kempa
Olga Duda

 

mgr M. Hegenbarth

 

mgr A. Górska

XXXIX OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

80 osób

Joanna Machowicz, 3b1
Karolina Pisiewicz, 3d
Adam Plata, 3c

 

Julia Kotowska, 1a

 

Aleksandra Kuciel, 3e
Aleksandra Sikora 3a

 

Marcin Madej, 3a

 

Mikołaj Zubel, 1a
Zuzanna Waleczek, 1a

 

mgr M. Osiejuk

 

 

mgr B. Zygadlewicz-Kocus

 

mgr I. Kuźnicka
 

 

mgr K. Piotrowska

 

mgr D. Nowak

XXXVII OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Renata Pająk, 2b1
Katrin Rozmus, 2b2
Julia Wotzka, 1a
Aleksandra Gosławska, 3e
Patrycja Sornek, 1a
Agata Starczewska, 3b3

Katrin Rozmus
Julia Wotzka

 

 

V OLIMPIADA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Joanna Machowicz, 3b1
Paulina Lewandowska, 3b1
Dorota Pinkawa, 3b2
Anna Czapla, 3b2
Maja Szopa, 3e
Arkadiusz Sum, 3d

Joanna Machowicz

 

mgr A. Tobolska

XXX OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

12 osób

Karolina Kotas, 3b2
Joanna Polak, 3b2
Paweł Maciąg, 3b3

 

mgr J. Koloch

XXVIII OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Patrycja Ślązak, 3e
Maciej Tobiasz, 2c
Agata Jurczak, 2c
Maciej Idczak, 2c
Adam Herman, 1d

Patrycja Ślązak
Maciej Tobiasz
Agata Jurczak
Adam Herman

Patrycja Ślązak, finalistka

Maciej Tobiasz, finalista

mgr A. Górska

XXXIX OLIMPIADA ARTYSTYCZNA - HISTORIA SZTUKI

Alicja Łojan, 2b2
Bogna Skwara, 3c

Alicja Łojan
Bogna Skwara

Alicja Łojan
Bogna Skwara

mgr P. Leśniewski

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI

Michał Meisner, 3b2
Sergiusz Mościński, 1b1

Michał Meisner

 

mgr D. Czupryńska

OLIMPIADA WIEDZY O PAŃSTWIE I PRAWIE

26 osób

Roxana Krzyżowska, 3d

 

Jakub Sikora, 2d
Damian Marcol, 2d

Damian Marcol, finalista

mgr Ł. Durczyński

 

mgr M. Wieczorek

Olimpiady przedmiotowe w roku szkolnym 2013/2014

Olimpiada

Etap I

Etap II

Etap III

Opiekun

XLIII OLIMPIADA BIOLOGICZNA

11 osób

Aleksander  Dopierała, 3b2
Oliwia Cyran, 3c

 

mgr D. Czupryńska

LX OLIMPIADA CHEMICZNA

Alicja Wojtyniak, 2b1
Marcin Cackowski, 2b2
Michal Nicze, 2b2
Michał Pilch, 3b1
Michał Bąba, 3b1
Mateusz Żurowski, 3c

Alicja Wojtyniak
Marcin Cackowski
Michał Pilch
Mateusz Żurowski

 

mgr G. Żak

XXX OLIMPIADA HISTORYCZNA

11 osób

Sebastian Lelko, 3d
Martyna Wiśniewska, 3d
Jakub Dittmer, 3d

Sebastian Lelko, laureat

dr E. Chorąży

LV OLIMPIADA  WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

20 osób

Robert  Mendak, 2d
Piotr Celiński, 3d


Piotr Celiński, laureat

mgr Ł. Durczyński
mgr M. Wieczorek

LXV OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Jarosław Bobek, 2b3

 

Michał Herman, 3c
Jakub Makselon, 3c

 

 

Michał Herman
Jakub Makselon

 

mgr B. Spyra

 

mgr D. Mierzejewska-Szczerek

LXIII OLIMPIADA FIZYCZNA

Michał Herman, 3c
Marcin Briański, 3c
Kamil Walczyszyn, 3c

 

Mateusz Bujniewicz, 2c

Michał Herman
Marcin Briański
Kamil Walczyszyn

 

Mateusz Bujniewicz

 

mgr A. Winiarski

 

 

mgr M. Turek

XL OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

10 osób

Mateusz Bujniewicz, 2c
Andrzej Kędzierski, 2e
Kamil Loska, 2e
Daniel Mrowiec, 2c
Justyna Sitko, 2e
Kacper Olejarski, 3e
Karolina Stawarz, 2a
Julia Ogórek, 2a
Paulina Dyrcz, 3a
Adrianna Klugiewicz, 3a

K. Olejarski, laureat
D. Mrowiec, finalista

mgr D. Bruździńska
i
mgr O. Bytniewska

XXVII OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

11 osób

Piotr Celiński, 3d
Szymon Pawłowski, 3d
Magdalena Płaczek, 2a
Bartłomiej Bok, 1c

Piotr Celiński, finalista

mgr O. Bytniewska

X OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

14 osób

Piotr Celiński, 3d
Szymon Pawłowski, 3d
Magdalena Płaczek, 2a
Mateusz Jaglarz, 2a
Michał Bobrzyński, 2c
Wojciech Młodawski, 2d

Michał Bobrzyński, finalista

mgr O. Bytniewska

XLIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Agata Kempa, 2e
Paulina Idziak, 3a

 

Daria Syguła, 1b2
Zuzanna Jakubowska, 3a

Agata Kempa
Paulina Idziak

 

Daria Syguła
Zuzanna Jakubowska

 

mgr A. Górska
 

 

mgr M. Hegenbarth

XXXVIII OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Adam Plata, 2c
Tomasz Grotnik, 3a
Marcin Madej, 2a

 

mgr M. Osiejuk
mgr D. Nowak
mgr K. Piotrowska

XXXVII OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

6 osób

Katrin Rozmus, 1b2

 

mgr A. Niewczas

XXVII OLIMPIADA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Karolina Pawelec, 3a
Dominika Tobolewska, 3b2

 

Weronika Małyszko, 3b2
Karolina Sztompka, 1

Karolina Pawelec, 3a
Dominika Tobolewska, 3b2

Karolina Pawelec, finalistka

mgr A. Tobolska

 

mgr A. Pyrtek

XXIX OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

32 osoby

Katarzyna Zakrzewska, 3b1
Anna Iwańska, 3b1
Julian Grzeszczak, 3b1

Katarzyna Zakrzewska, finalistka

mgr J. Koloch

XII OLIMPIADA LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

17 osób

Arkadiusz Mikołajczak, 3c
Maciej Gocek, 3

 

mgr D. Mierzejewska-Szczerek

XXVI OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Zuzanna Skumiał, 3e
Patrycja Ślązak, 2e

 

Szymon Pawłowski, 3d

Zuzanna Skumiał
Patrycja Ślązak

 

Szymon Pawłowski

 

mgr A. Górska
 

 

mgr E. Bieganowska-Lipman

XXXVIII OLIMPIADA ARTYSTYCZNA - HISTORIA SZTUKI

Alicja Łojan, 1b2

Alicja Łojan

Alicja Łojan

mgr P. Leśniewski