Jubileusz 150-lecia szkoły - 25 czerwca 2022 (sobota)

cze
25
cze/25 11:00 - cze/25 22:00
ZAPROSZENIE NA OBCHODY JUBILEUSZU 150-LECIA III LO I ZJAZD ABSOLWENTÓW
Jak Państwo z pewnością pamiętają, w związku z pandemią COVID-19 (widmem lockdownu i obostrzeń związanych chociażby z ograniczeniem liczebności widowni w teatrach do połowy sali czy organizacją cateringu, a także dyspozycjami MEiN dotyczącymi wpuszczania na teren szkoły osób z zewnątrz, organizacji imprez, zgromadzeń itp.) podjęliśmy decyzję o przeniesieniu obchodów Jubileuszu 150-lecia III LO im. Adama Mickiewicza z października ubiegłego roku na czerwiec roku bieżącego. Obecnie sytuacja wcale nie jest dużo bardziej sprzyjająca (tym razem z powodu inwazji Rosji na Ukrainę i wojny toczącej się za naszą wschodnią granicą), niemniej chcielibyśmy godnie uczcić niebagatelny fakt ponad 150-letniej obecności III LO im. A. Mickiewicza na edukacyjnej mapie Katowic, a także stworzyć Państwu możliwość spotkania się z nauczycielami i przyjaciółmi ze szkolnych ław, powrotu wspomnieniami do młodzieńczych czasów oraz umocnienia więzów przynależności do „mickiewiczowskiej rodziny”. Stąd nasze serdeczne zaproszenie na obchody Jubileuszu oraz Zjazd Absolwentów 25 czerwca 2022 r., czyli w sobotę po zakończeniu nauki w roku szkolnym 2021/22.
Program obchodów Jubileuszu oraz Zjazdu Absolwentów:
* 09.00: Nabożeństwo ekumeniczne w auli szkolnej;
* 11.00-13.00: Część oficjalna w Sali Teatralno-Kinowej Pałacu Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego w Katowicach (ul. Mikołowska 26);
* od 14.00: Spotkania nauczycieli i absolwentów na terenie szkoły, obiad i piknik na szkolnym patio.
Koszt uczestnictwa wynosi 150 zł i obejmuje: wstęp na część oficjalną, obiad, grill na patio, materiały jubileuszowe. Będziemy wdzięczni za wpłacanie w miarę możliwości większych kwot, aby wspomóc finansowo organizację imprezy.
Osoby, które zdecydowały się pozostawić na rachunku SAiS III LO uprzednio dokonane wpłaty, figurują na liście zgłoszonych uczestników (dodatkowo zostaną o tym powiadomione w osobnym mailu).
Osoby, którym zostały zwrócone środki wpłacone w zeszłym roku, oraz te, które teraz podjęły decyzję
o uczestnictwie w wydarzeniu, prosimy o potwierdzenie chęci udziału przez dokonanie stosownej wpłaty do 13 czerwca 2022 r. na rachunek:
17 1050 1214 1000 0090 7979 0144
ING Bank Śląski SA
Informacje dotyczące obchodów będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły i szkolnym Facebooku. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na adres:
Komitet organizacyjny Jubileuszu 150-lecia Szkoły
Data: 
sobota, Czerwiec 25, 2022 - 11:00 do 22:00