Kadra

Dyrekcja

Dyrektor - mgr Katarzyna Noworzyń
Wicedyrektor - mgr Izabela Kuźnicka
Wicedyrektor, koordynator programu IB - mgr Beata Zygadlewicz-Kocus

Nauczyciele (wg przedmiotów)
w roku szkolnym 2022/2023

Biologia

  • dr Monika Gorczyca
  • mgr Joanna Koloch
  • mgr Magdalena Sułowicz

Chemia

  • mgr Monika Gałkiewicz
  • dr inż. Marta Kurpet
  • dr Monika Pyrkosz-Bulska

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • mgr Sebastian Breguła

Etyka/Filozofia

  • mgr Janusz Kucharczyk

Fizyka

  • mgr Mariusz Turek
  • dr Joanna Studnik

Geografia

  • mgr Danuta Bruździńska
  • mgr Olga Bytniewska
  • dr Zofia Dembowska
  • mgr Kamila Glinka

Historia

  • mgr Łukasz Durczyński
  • mgr Magdalena Wieczorek
  • mgr Ewa Koclejda
  • mgr Aleksandra Molenda

Informatyka

  • mgr Przemysław Durczyński
  • dr Przemysław Raczyński

Język angielski

  • mgr Izabela Kuźnicka
  • mgr Joanna Kobielska-Kalisz
  • mgr Małgorzata Osiejuk
  • mgr Dagmara Nowak-Spiesz
  • mgr Agnieszka Nowak-Gomułka
  • mgr Aleksandra Noczyńska
  • mgr Aleksandra Molenda
  • mgr Katarzyna Noworzyń
  • mgr Adam Przystolik
  • mgr Beata Zygadlewicz-Kocus
  • mgr Betina Lisoń-Golec

Język francuski

  • mgr Katarzyna Borowska
  • mgr Małgorzata Galińska

Język hiszpański

  • mgr Alina Tobolska
  • mgr Natalia Franco Prado
  • mgr Aleksandra Folek

Język niemiecki

  • mgr Bożena Layer
  • mgr Agnieszka Niewczas

Język polski

  • mgr Ewa Bieganowska-Lipman
  • mgr Agnieszka Górska
  • mgr Magdalena Hegenbarth
  • dr Mariusz Pleszak

Język włoski

  • mgr Anna Winiewicz

Matematyka

  • mgr Barbara Czuczeło
  • mgr Andrzej Mazur
  • mgr Danuta Mierzejewska-Szczerek
  • mgr Mariola Plewnia
  • mgr Bożena Spyra
  • dr Tomasz Witczak
  • mgr Jakub Chudy
  • mgr Anna Czarnecka-Umińska

Podstawy przedsiębiorczości

  • mgr Olga Bytniewska

Religia

  • ks. mgr Mikołaj Kupka
  • ks. mgr Andrzej Króliczek
  • ks. mgr Tomasz Mandrysz

Wiedza o społeczeństwie

  • mgr Łukasz Durczyński
  • mgr Ewa Koclejda
  • mgr Magdalena Wieczorek

Wychowanie fizyczne

  • mgr Aleksandra Breguła
  • mgr Sebastian Breguła
  • mgr Tomasz Oczadły
  • mgr Justyna Szewczyk
  • mgr Krzysztof Woliński

Business

  • mgr Aleksandra Noczyńska

Społeczeństwo a ekosystem

  • dr Marek Marzec
  • dr Zofia Dembowska
  • mgr Kamila Glinka

Economics

  • mgr Zofia Dembowska
  • mgr Aleksandra Noczyńska

TOK

  • mgr Izabela Kuźnicka
  • mgr Małgorzata Osiejuk

Biblioteka

  • mgr Małgorzata Wyśnik
  • mgr Joanna Solik

Pedagog

  • mgr Sabina Dziarmaga

Psycholog

  • dr Małgorzata Glenc